Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z przepisami rozporządzenia (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Zwanego dalej "RGPD"), zgłoszono, że został on zarejestrowany w bazie danych posiadanej przez WEBMEDIA RM i zarządzane przez MEDIA ADGO, SL według wyraźnej kolejności pierwszego. Wszystkie dane, którymi zarządzamy, zostały dostarczone przez Ciebie za zgodą użytkownika za pośrednictwem formularza internetowego hostowanego na stronie internetowej Web Media RM należącej do WEBMEDIA RM. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swoich praw jako zainteresowanych, przeczytaj Politykę prywatności WEBMEDIA RM jako odpowiedzialną za przetwarzanie swoich danych i Politykę prywatności MEDIA ADGO, S.L. jako osoba odpowiedzialna za leczenie.

Podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych
Administrator Danych Osobowych Firma: WEBMEDIA RM
Numer VAT: FR70 808 244 727
Adres: 2 rue des VAB – ZAC des Aciéries 42400 Saint-Chamond
Sprawdź szczegóły

Odpowiedzialny za przetwarzanie danych osobowych MEDIA ADGO, S.L.
Numer VAT: ESB66137704
ulica Consell de Cent, 357-359 1ºA, 08007 Barcelona, Hiszpania
Tel: +34 933 48 74 12
uzytkownik@mediaadgo.com

Sprawdź szczegóły
Cel Utrzymanie relacji w związku z losowaniami, konkursami lub promocjami organizowanymi przez Media Adgo oraz przesyłaniem informacji handlowych i prowadzeniem badań rynkowych, a także przesyłem danych w celu realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Sprawdź szczegóły
Legitymizacja Uzasadniony stosunek umowny dotyczący zarządzania losowaniami, konkursami i promocjami; wyraźna zgoda na wysyłanie komunikatów handlowych oraz wyraźna zgoda na przekazanie danych do realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Sprawdź szczegóły
Odbiorcy Twoje dane będą przekazywane za Twoją wyraźną zgodą do podmitów trzecich, firm, organizacji i / lub inych podmiotów zainteresowanych realizacją działań reklamowych i badań rynkowych. Twoje dane mogą również zostać przekazane w przypadku zobowiązania prawnego.

Sprawdź szczegóły
Prawa Dostęp, poprawianie, anulowanie, sprzeciw, ograniczenie przetwarzania, przenoszenie danych i nie podleganie automatycznym indywidualnym decyzjom.

Sprawdź szczegóły

Polityka Prywatności

poradyprzykawie.pl

Uprzejmie informujemy, że Media Adgo SL, z siedzibą w Barcelonie, ulica Consell de Cents, 357-359 1A, 08007 Hiszpania, z numerem VAT ESB66137704, ma prawo przetwarzania Pana/Pani danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamemtu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem dancyh osobonych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO – pozyskane w sposób inny, niż od Pani/Pana.